O nas

L`altro Vino – Inne wino


Kim jesteśmy?

L`altro Vino („Inne wino”) to nowa jakość na rynku importerów i dystrybutorów włoskich win w Polsce, doradzania i formatowania dla klientów karty trunków szlachetnych. Jako firma stawiamy na naturalne produkty od włoskich producentów z długoletnimi tradycjami.


Misja "L`altro Vino.pl"

Naszą główną misją jest propagowanie świadomości, kultury i wiedzy na temat win, sposobów ich picia oraz wykorzystania w biznesie – na przykład przy doborze do dań, okazji lub menu. Oferujemy współpracę z klientami biznesowymi w celu długofalowego wsparcia marketingowego, informacyjnego i produktowego. Zależy nam, by każdy klient rozwijał się i ewoluował na rynku dzięki poszerzaniu działalności o wina, podnoszeniu wiedzy i świadomości w segmencie trunków szlachetnych.Jak działamy?


Współpracujemy z jednymi z najlepszych sommelier w Polsce, by zadbać o jakość sprowadzanych towarów i ich możliwie najlepsze dopasowanie do potrzeb klienta. Coś dla siebie znajdują tu koneserzy wymagający produktów z wyższej półki, jak również klienci szukający win do codziennego spożycia. Produkty "L`altro Vino" znajdą zastosowanie przy restauracyjnych lub hotelowych menu, na bankietach, spotkaniach biznesowych, towarzyskich lub przy codziennej, wieczorowej lampce trunku. „ L`altro Vino ” to profesjonalnie dobrany, przygotowany i przetestowany wachlarz smaków, tekstur oraz pochodzenia, gdzie jakość i cena stoją w równowadze.


Nasze atuty


- profesjonalne podejście do każdego aspektu naszej działalności

- współpraca z jednym z najlepszych sommelier w Polsce

- starannie dobrane produkty od wytwórców wina z długoletnimi tradycjami

- rozległa wiedza pozwalająca na wsparcie marketingowe, informacyjne i produktowe.Serdecznie zapraszamy do współpracy!